Tretji dan na Molatu, dan po nočni zabavi, je bil temu primerno umirjen.
Drugi dan najinega potovanja na jug. Veter je pihal in nekaj navticnih milj sva uspela profesionalno odpeljati.
Jutranji skok v morje je bil bolj previden kot vse prejšnje dni, saj je veliko navitkov v zalivu. Čolniček imamo že pripravljen in po jutranji kavici in žganici se odpravimo v mesto na drugo kavico.
Dan se vedno prične z nenadnim skokom v morje. Osvežitev je fenomenalna, ampak zebe pa toliko da skoraj punčka postanem. Torej plavanje, in planiranje ob enem v vodi. Napoved je super, NW po 11 uri in to naj bi bilo dovolj močan, da bomo jadrali kot se šika.




